50 Denye Astar Kumaşı Nerelerde Kullanılır?

Bu yeni kumaş ticari bir ölçekte, nedeniyle inşaat, iyi manzara ve orta maliyetli bir kumaş ulaşmanın temel amacı ile yürütülen kapsamlı testler ve denemeler müspet netice, elastik belli konvansiyonel tip ile karşılaştırıldığında avantajları ile öne çıkacak piyasada mevcut en uygun kumaş 50 denye astar Penyedir.

Penye kumaşın kalitesi doğru tavsiye edilen performansı elde edilmesine olanak birbiriyle unsur, koşul ve elemanların bir dizi toplamını temsil etmiş olduğu malum bir gerçektir. Böylece, bu yeni kumaş tekstil sektöründe kumaş bugünün moda şartları altında ilgi çekici ve çok aranan katkı oldukça yumuşak bir his, sahip olduğu, kısaca “el” çağıran bu mucizevi bir özellik olarak teklif oluşturduk. Teklifleri incelemek için Yiğit tekstilin tecrübeli ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Daha önce de belirtildiği gibi, piyasada çeşitli esnek 50 denye astar kumaşlar kendi esneklik normalde iki faktöre bağlı olarak vardır; örgü makinesi tarafından üretilen dikiş verilen maddeler; bir örnek olarak, sözde “streç” tipi bir kumaşın durumunu ele alırsak, bir örgü makinesi ile elde edilmiş elastikiyet derecesine 1 değerini atayabilir yani, iplik kendisi tarafınca diğer, ve iplik tarafınca sağlanan esneklik müsait derecede 2’lik bir değer, bir iplik olmak ikincisi yüksek esneklik ile elde eden “streç” sistemde tekstüre.

İplik değerinin 2 toplamı artı makine değeri 1 toplamları tekstüre tip iplikleri ile tamamen ve münhasıran elde edilebilir 3 bir kıymet.

Penye 50 denye astar kumaş üstünde bakılırsa herhangi bir eşdeğer olarak sert veya elastiki olmayan İplikler kullanılacak olan açıkçası, ipliğin elastikiyet derecesi, oldukça düşük bir değere iner. Olan hesap göreceli alarak biz bir örnekle verirsek, nihayet son aşama düşük bir değere ulaşacak; Bu, bahsettiğimiz sert iplik durumunda kumaş elastiklik derecesi örme kumaş dikiş tarafından hususi olarak verilmesi anlama gelir.

Sonuç olarak, bir penye ipliği örme kumaş öncekine grubuna atanmış bir 1 kıymetini,  kendi payına, bir derhal hemen sıfır değerindeki kumaşın neticelerini azca elastikliği, olduğu gibi, kumaşın esneme derecesi yalnızca olacaktır kıymeti.

Penye 50 denye astar kumaş arasında kalınlığa aralığı ve% 25 ila% 95 ışık iletimi için farklı yarı saydamlık seviyesi ile üretilebilir derece kir karşı. Şişirilmiş yastıklar iyi ısı yalıtım değerleri gösterirler.

Tavsiye Edilen Yazılar